Sipariş ve Teslimat

Sipariş ve Teslimat Bilgileri

Zeynuarabic.com üzerinden online sipariş

Sitemize üye olarak günün her saatinde kolaylıkla sipariş verebilir, ödemelerinizi kredi kartı veya banka havalesiyle yapabilirsiniz. Online alışveriş sitemizde gördüğünüz tüm ürün fiyatlarına KDV (%20) dahildir.

Önemli: Üyelik onayı ve sipariş detaylarının sorunsuzca size ulaşması için güncel ve sık kullanılan mail adresinizi doğru ve eksiksiz kayıt etmeniz önemlidir, ayrıca sistemimiz tarafından gönderilen maillerin size ulaşabilmesi için kayıtlı mail adresi üzerinde eğer varsa çalışan filtrelerin kontrol edilmesini öneririz. Size gerekli durumlarda telefonla da kolaylıkla ulaşabilmek için kayıtlı telefon numaranızı özellikle kontrol etmenizi rica ederiz.

Üyelik için gerekli adres ve bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir, bu özellikleri taşımayan üyelikler sistemimiz tarafından silinmektedir.

Sipariş vermek için:
Üye olduktan sonra sipariş vermek istediğiniz ürünü veya ürünleri "Sepete Ekle" butonunu kullanarak "Alışveriş Sepeti"ne ekleyip "Ödeme Adımına Geçin" butonuna basınız. "Sepet Özeti" sayfasında alışveriş sepetine eklemiş olduğunuz siparişleri görebilirsiniz. Bu sayfada sepet bilgilerini güncelleyebilirsiniz. Ayrıca bir kupon koduna sahipseniz "Kuponlar" kutucuğuna yazarak ödeme ekranına geçmeden sepet indirimini gerçekleştirebilirsiniz. Sayfanın alt tarafında bulunan "Ödeme İşlemine Geçin" tıklayarak "Oturum Aç" sayfasına geçeceksiniz. "Oturum Aç" sayfasında üç çeşit "Kimlik Doğrulama" metodu bulunmaktadır. "Hızlı Sipariş" bölümünden üye olmadan da sipariş verebilirsiniz. "Bir Hesap Oluştur" bölümünden yeni bir üyelik başlatabilir yada mevcut üyeliğinize ait E-Posta adresinizi ve Parolanızı girerek işleme devam edebilirsiniz. Karşınıza gelen Adresler sayfasında "Fatura Adresiniz" ve "Teslimat Adresiniz" bilgilerini düzenledikten sonra "Ödeme İşlemine Geçin" butonuna basınız. "Nakliye" sayfasında kargo bilgilerini görebilirsiniz. Son adımda ise "Ödeme" ekranından kredi kart bilgilerini doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Taksitlendirme
Taksit uygulamasıyla ilgili 27.09.2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 10.03.2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Yönetmeliğinde değişikliğe gidilmiş ve cilt bakım ürünleri satışında uygulanan taksitlendirme seçeneği kaldırılmıştır. Bu nedenle sitemizden taksitli satış yapılamamaktadır.

Siparişiniz sırasında kredi kartınızın onaylanmamasının birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazıları:
- Kredi kartı numaranızı hatalı girmeniz
- Kredi kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması veya 3D ödemeye kapalı olması
- Kredi kartı limitinizin alışveriş için yetersiz olması
- Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmesi
- Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması
- Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız
- Kullanmaya çalıştığınız ATM kartının, 3D ödemeye veya internet alışverişine kapalı olması olabilir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde, bazı durumlarda güvenliğiniz için kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza gönderilmesini isteyebiliriz.

Teslimat
zeynuarabic.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler banka onayını takiben ortalama 1 - 2 iş günü içinde uzaktan eğitim portalımız aktif olmaktadır.

0 Ürün
₺0